המלצות גולשים

"שנים רבות חלמתי על מטבח מיוחד, לא הדברים הסטנדרטים שרואים באיקאה כל הזמן. משהו שמצד אחד ידגיש את מה שחשוב לי ומצד שני ולא פחות חשוב שיהיה פרקטי. באמת שהגיע הזמן להחליף את המטבח, המליצו לי על האתר שלכם ולא האמנתי באיזו קלות ומהירות מצאתי את המטבח החדש שלי! והשירות היה באמת מעולה. תודה על הכל!"

יוכי כהן, מעלה אדומים

"אשתי יושבת לי על הוריד כבר שנים בשביל שנחליף מטבח, אבל היא כמו הרבה נשים אחרות לא מבינה שאין לי כרגע 20 אלף ₪ מיותרים, אם לא יותר, בשביל להזמין לה את מטבח החלומות שלה. מה שכן, אחרי שחבר המליץ לי על האתר שלכם ואחרי שבדקתי לעומק החלטתי לשפץ את המטבח. הקבלן שהגיע עשה עבודה יוצאת דופן אפילו אשתי לא זיהתה את הארונות אחרי שהוא סיים. בנוסף, החלפתי שיש ותאמינו לי זה עלה לי הרבה פחות ויצא לא פחות יפה מלהזמין מטבח חדש."

ברוך רובין, יהוד

"תמיד הפריע לי שאין לי מספיק אור במטבח שאני מבשלת ומצד שני לא רציתי לשים מנורה ענקית ומכוערת במטבח שלי באמת הייתי ממש מיואשת . במקרה גיליתי את האתר שלכם מחברה, השארתי פרטים וחזרו אלי ממש מהר ותוך פחות משבועיים הגיעו להתקין לי ספוטים מעוצבים במטבח. התוצאה יצאה פשוט נהדרת. תודה רבה"

רינת רחמים, באר שבע

"שחשבתי להשכיר את הדירה הישנה שלי נוכחתי לגלות שלאנשים ממש איכפת מהמצב של הארונות במטבח, וזה ממש פגע לי בסכום השכירות שאנשים היו מוכנים לשלם. למזלי חבר בעבודה המליץ לי על האתר שלכם וממש תוך מספר דקות אחרי שהשארתי את הפרטים שלי חזרו אלי מספר שיפוצניקים של מטבחים. קיבלתי הצעות מחיר ובחרתי הצעה חבל על הזמן ועכשיו כולם מרוצים. השוכר שלי קיבל מטבח משופץ שנראה כמו חדש ואני מקבל דמי שכירות הרבה יותר גבוהים. תודה רבה!"

בועז מנור, ראש העין

"כבר שנים שבא לי לשפץ קצת את המטבח ולהפוך אותו למרווח יותר. לכבוד יום הנישואים ה- 20 של בעלי ושלי החלטתי לבקש מתנה יוצאת דופן. ברור לי שהמחיר של שיפוץ מטבח גבוה, אפילו אם מדובר על שיפוץ חלקי בלבד. בעלי נענה לבקשה אבל שנינו הסכמנו שהסכום לא צריך להיות בשמיים. חברה טובה המליצה לי על האתר, נרשמתי אליו וקיבלתי המון מידע. בסוף בחרנו באיש מקצוע קרוב, המחיר היה מאוד סביר, העבודה מקצועית והשירות מצויין!"

גלית יהושוע, חולון