שאלות ותשובות

האם קבלת הצעות המחיר כרוכה בתשלום?

רעיון בניית האתר צמח מתוך הצורך האמיתי הקיים אצל רובנו למציאת בעל מקצוע איכותי במינימום השקעה וזמן. לכן החלטנו לרכז תחת קורת גג אחת את בעלי המקצוע המובילים בתחום המטבחים בישראל בשביל שלקוחותינו יוכלו לקבל הצעת מחיר במהירות ובחינם.

מי הלקוחות העיקריים באתר?

האתר שלנו מיועד לכל מי שמעוניין בתיקון, שיפוץ החלפה או עיצוב של המטבח והכלים הנמצאים בו כמו ברזים, ארונות, תאורה וכמובן שיש. כל פנייה קטנה כגדולה תזכה למענה מהיר ומקצועי ממיטב בעלי המקצוע בתחום הרלוונטי שאותו הלקוח מחפש.

באיזו מהירות יחזרו אלי לאחר השארת הפנייה באתר?

לאחר סינון התחלתי שנבצע, בתוך מספר דקות יחזרו אליך מספר בעלי מקצוע מענף המטבחים בהתאם לסוג הפנייה והצורך שהשארת. תקבל הצעות מחיר אטרקטיביות ותוכל לבחור את בעל המקצוע המתאים לך ביותר לעבודה.

במידה והשארתי פרטים אם זה מחייב אותי להזמין שירות?

אנחנו מסייעים לא מחייבים. כלל בעלי המקצוע שאנו עובדים איתם מודעים לעובדה שהשארת פרטים על ידי הלקוח אינה מחייבת אותו בשום צורה להזמין שירות כזה או אחר. המטרה היחידה היא להקל עליך למצוא את בעל המקצוע בתחום המטבחים המתאים לך ביותר.

כמה יעלה לי להזמין מטבח?

שוק המטבחים נחשב לשוק תחרותי מאוד ולכן תוכל למצוא מגוון רחב של נותני שירות וכמובן מחירים שונים. המלצתנו, תהיה סבלני ותחפש את בעל המקצוע שייתן לך את הצעת המחיר שתתאים לך בדיוק. לאחר השארת הפרטים תקבל מספר הצעות מחיר אטרקטיביות שיעזרו לך במשימת הבחירה אל הדרך למטבח חדש ומעוצב.