זקוקים לעצות בנושא צבע למטבח?

התאמת צבעים למטבח זה כן חשוב!

אם עד היום חשבתם שלצבעים ולגוונים יש הכי פחות חשיבות מכל שאר האלמנטים העיצוביים של המטבח שלכם, אתם עומדים לגלות אחרת. בחירת צבעים למטבח יש להציב למעלה למעלה בסדר העדיפויות שלכם, אם לא במקום הראשון. מה כל כך חשוב בהתאמה נכונה של צבעים ואיך עושים זאת?

מה כל צבע למטבח שתבחרו עשוי לשדר

זהו לא סוד שצבעים הם בעלי השפעה רבה על מצב רוחו של המתבונן בהם, והאווירה והתחושה הכללית שמתקבלת באותו חדר צבוע. רוצים לוודא שאתם לא מכניסים את האורחים שלכם למצב רוח חלילה דכאוני או עצבני? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם בכך:

  • שחור זה לא כדאי – לצבע השחור יש נטייה לשדר ריחוק וניכור. אנשים המתגוררים בחדרים הצבועים בשחור בדרך כלל שומרים על איזשהו סוד או על פרטיותם בקנאות. השחור הוא צבע אפל וקודר, בטח לא המסר שהייתם רוצים להעביר בבית שלכם, ובוודאי שלא במטבח, החדר בו נאספים כולם יחד הרבה פעמים לשוחח ולחלוק את חדוות האכילה.

  • ורוד לאוהבים – אם חשוב לכם לשדר נתינה רבה ואהבה, ורוד הוא הצבע שלכם. ועם זאת, כשחושבים על צבע למטבח, ורוד עשויה להיות בחירה מוזרה מעט. רוב האנשים יצבעו בורוד את חדר השינה שלהם או את חדר הילדים.

  • כחול לבית הרמוני – רוצים לאחד את כל המשפחה בחדר המטבח? כחול יכול להיות רעיון מצויין. הצבע הכחול לא רק משרה אווירה רגועה ונעימה אלא שהוא גם יוצר הרמוניה ואחדות. מעבר לזאת, רוב האנשים מחבבים את הצבע הכחול ולכן הוא לא עשוי לעורר התנגדויות מרובות או חוסר שביעות רצון.

צבעים למטבח יפה

קשה לכם לבחור בעצמכם צבע למטבח? חוששים כי הוא לא ישתלב עם הדוגמא של השיש או צבע הארונות? נשמח לעזור לכם לשפץ את המטבח או לבנות אותו מחדש פה במטבחים בקליק! מלאו את הפרטים כאן למטה ונוכל לאתר בקלות משפצי מטבחים, נגרים וכדומה שיהפכו את המטבח לכל מה שתמיד חלמת שהוא יהיה… השירות הוא חינם ולא מחייב מבחינתכם!