עיצוב מטבחים קטנים בשפע דרכים שונות

מעוניינים לרכוש מטבח חדש אך סוגי המטבחים אותם ראיתם אינם מתאימים לחלל הקטן יחסית העומד לרשותכם? מה הבעיה?! כיום, ניתן למצוא שלל נגריות ואנשי מקצוע העוסקים בתחום עיצוב מטבחים קטנים.

שוק המטבחים המודרני נוהג להדגיש ולעצב מטבחים גדולים, המתאימים לבתים ולדירות גדולות במיוחד. אולם, חלק נכבד מקהל הצרכנים הישראלי אינו יכול להקדיש חלל כה נרחב למטבח ביתו ועליו לרכוש מטבח קטן, אך יחד עם זאת מעוצב ופונקציונאלי.

בדיוק בעבור הצרכנים הללו קמו יצרני מטבחים המתמחים בתחום עיצוב מטבחים קטנים ופרקטיים, מבלי לוותר ולו במעט על עיצוב מודרני, יוקרתי ומרהיב. יתרונם הגדול של המטבחים הקטנים נעוץ בעובדה כי אין הם איכותיים או חזקים פחות מהמטבחים הגדולים, אך יחד עם זאת עולים הרבה הרבה פחות.

מחירים של עיצוב מטבחים קטנים

בעת עיצוב מטבחים קטנים משתמשים המעצבים בפחות חומרי גלם מאשר בעיצוב המטבחים הסטנדרטים ולכן, ניתן למצוא מטבחים קטנים במחירים משתלמים הן בנגריות פרטיות והן בחברות מטבחים גדולות ומוכרות. אולם, כבכל רכישת מטבח אחרת, יש להקפיד על רכישת מטבח איכותי, המיוצר מחומרי גלם חזקים ועמידים לאורך שנים רבות.

קרמיקה למטבח

לצד עיצוב המטבח עצמו, כדאי להשקיע בחיפוי קירות איכותי לחלל המטבח, אשר יעניק למטבח כולו מראה מרשים יותר ואף ישמור על קירות המטבח מבעיות רטיבות ומלכלוכים שונים כגון כתמי קפה ושמן. כיום, ניתן לרכוש מגוון רחב של קרמיקות מעוצבות ואיכותיות, המשווקות בקשת רחבה של מחירים, בהתאם לכל כיס.

בין הקרמיקות הפופולאריות ביותר כיום ניתן למנות את אריחי הגרניט-פורצלן האיכותיים ואת אריחי הפסיפס המקנים לחלל המטבח מראה יוקרתי, ייחודי ומושקע. את אריחי הקרמיקה הנבחרים כדאי להתאים לגווניי המטבח עצמו, על מנת ליצור מראה אחיד והרמוני.

מעוניינים לרכוש מטבח קטן? רוצים לקבל הצעות מחיר משתלמות מצד אנשי מקצוע מובילים? אצלנו בפורטל מטבחים בקליק תמצאו מגוון רחב של יצרני ומשווקי מטבחים מומלצים, כמו גם אנשי מקצוע בתחום תיקון ושיפוץ מטבחים.

מלאו את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה אליכם את אנשי המקצוע המומלצים והאמינים ביותר בכל רחבי הארץ ללא כל עלות וללא כל התחייבות!