לבחור נכון שירותי עיצוב מטבחים

מעוניינים לרכוש מטבח חדש או לשפץ את הקיים? להלן מספר עצות וטיפים מועילים בתחום עיצוב מטבחים.

עיצוב מטבחים מא' ועד ת'

אנשים רבים חולמים זמן רב על שיפוץ מטבח קיים או רכישת אחר דקורטיבי וחדש. אולם, רכישת או שיפוץ אינם מסתכמים אך ורק בפן העיצובי אלא, יש צורך לקחת בחשבון פרמטרים נוספים כגון פונקציונאליות, עמידות ואיכות. היות וחדר הבישול הביתי מהווה את אחד מהחללים החשובים ביותר בבית, אין להקל ראש בפרמטרים השונים הללו ואין להכריע את הכף אך ורק בהתאם לפרמטרים הנוגעים לתחום עיצוב מטבח.

לאחר שווידאתם כי החברה ממנה ברצונכם לרכוש עומדת בסטנדרטים נוקשים של איכות ובטיחות, ניתן לפנות לצד העיצובי, תוך מתן דגש על ניצול מקסימאלי של המרחב המטבחי.

עיצוב מטבח מודרני

תחום עיצוב המטבחים הינו תחום המתפתח ללא הרף. כיום, נהוג לעצב את המטבחים המודרניים בהתאם לסטנדרטים עולמיים הלוקחים בחשבון גורמים שונים כגון פתרונות אחסון מתקדמים ומתוחכמים, שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ושילוב צבעים באופן הרמוני.

בשנים האחרונות, נהוג לעצב אותו בהתאם לקו העיצובי של יתר חלקי הבית, תוך שימת הדגש על אסתטיקה גבוהה ועל הפיכתו לחלל מעוצב ומרשים בפני עצמו. המטבח כיחידה שלמה, מורכב מארונות עליונים ותחתונים, יחידות אחסון ומגירות, כמו גם ממשטח עבודה פונקציונאלי.

נהוג לבנות את הארונות מגוף העשוי מעץ מלא ואיכותי ומדלתות חיצוניות אשר ניתן ליצור ממגוון חומרים שונים, בהתאם להעדפותיו האישיות של הלקוח. ככלל, אופן החשיבה העיצובית המסורתית, אשר דגלה באחידות של הארונות התחתונים והעליונים הלכה ונעלמה וכיום, נהוג ליצור משטחי אחסון עליונים נמוכים ונגישים יותר, אשר אינם מצריכים טיפוס על שרפרף בכל פעם שעולה הצורך להשתמש בהם.

פתרונות אחסון מודרניים

כאמור, המגמה העיצובית הנוכחית הולידה מגוון אפשרויות אחסון דקורטיביות ופונקציונאלית, אשר משפרות את הגישה אל הכלים המאוחסנים בארונות:

  • יחידות אחסון תלויות – יחידות דקורטיביות אלה עשויות ממתכות מרשימות או מעצים מרהיבים ומתאימות לשם אחסון מגוון פריטים נחוצים במטבח כגון תבלינים, סכו"ם וכלים שונים.
  • קרוסלות – הקרוסלות מהוות אמצעי אחסון תחתון.
  • מגירות הניתנות לשליפה – מגירות אלה ניתנות לשליפה מלאה מהארון ומאפשרות הגעה נוחה אל תכולתן.

כיצד לבחור חברה איכותית

  • וודאו כי החברה עובדת באמצעות תו תקן, המצריך ממנה להקפיד על פרמטרים שונים של איכות ובטיחות.
  • וודאו כי היא בעלת שם חיובי בתחום תכנון המטבחים וכי יש באמתחתה מספר רב של לקוחות מרוצים.
  • וודאו כי החברה מעניקה לכם אחריות מלאה בעבור המוצר הנרכש ועומדת לרשותכם בכל בעיה שעולה.
  • וודאו את איכות החומרים בהם יש שימוש.

מעוניינים לקבל הצעות מחיר משתלמות לצורך רכישת מטבח חדש או שיפוץ מצד אנשי המקצוע המומלצים ביותר בתחום? אצלנו בפורטל תמצאו יצרנים איכותיים, יבואנים מנוסים ומשפצי מטבחים מקצועיים. מלאו את טופס יצירת הקשר המופיע על גבי האתר ואנו נפנה אליכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ללא התחייבות וללא עלות.