איך תמצאו נגר מטבחים מקצועי?

מעוניינים לרכוש מטבח חדש ומקורי? מחפשים נגר מטבחים מומלץ? הגעתם למקום הנכון! אצלנו בפורטל מטבחים בקליק תמצאו נגרים מטבחים ומשווקי מטבחים איכותיים ומומלצים!

כיום, לקוחות רבים מאסו בפנייה לאחת מחברות המטבחים הגדולות, המייצרות מטבחים סטנדרטיים ולא מקוריים ולכן הם מחפשים לשכור את שירותיו של נגר קטן ועצמאי, אשר ישקיע את מיטב זמנו בעיצוב מטבח החלומות שלהם.

אולם, היות ומדובר בעסק פרטי של נגר מטבחים עצמאי, כדאי לוודא כי מדובר באיש מקצוע אמין, העורך שימוש בחומרי גלם איכותיים ובעלי תו תקן. דרך יעילה לבדוק את מידת אמינותו של הנגר הינה באמצעות למידת חומרי הגלם השונים הנחשבים לאיכותיים:

חומרי גלם איכותיים בהם משתמשים נגרים מטבחים אמינים

  • עץ מלא – נגרי ומעצבי מטבחים בעלי שם, נוהגים לבנות את המטבח מעץ מלא הנחשב לחזק ולעמיד. בין סוגי העצים המלאים בהם נהוג לערוך שימוש בעת בניית מטבחים ניתן למנות את עצי האלון, האגוז, המייפל והאורן.
  • פלטות – הפלטות הן לוחות העץ המרכיבות את שלד הארונות. סוגי הפלטות הנחשבים לאיכותיים וחזקים כיום הינם פלטת ה-MDF העשויה מעץ דחוס ונוח לצביעה ופלטת הסנדביץ המתאימה במיוחד לפנים הארונות.
  • אמצעי פרזול – הפרזול הוא שם כולל לכל אותם אביזרים שונים אשר אינם מהווים חלק משלד המטבח. המדובר בסלסלות, ידיות, צירים ועוד. חומרי הפרזול האיכותיים אמנם עולים לא מעט, אך הם שומרים על מידת עמידותם וחוזקם לאורך שנים רבות. לכן, בקשו מבעל המקצוע מפרט מלא של מוצרי הפרזול בהם הוא נוהג להשתמש וודאו כי מדובר במוצרי פרזול יוקרתיים ואיכותיים.

כיצד לוודא כי מדובר בנגר איכותי

על מנת לוודא כי אכן מדובר בבעל מקצוע אמין ומכובד, בקשו מהנגר הצעת מחיר מפורטת, הכוללת בתוכה כל אחד ואחד מחומרי הגלם השונים בהם הוא מתכוון לערוך שימוש בעת בניית המטבח. חפשו מידע אודות חומרי הגלם הללו ברשת האינטרנט או פנו לגורם שלישי על מנת לקבל חוות דעת מקצועית ואובייקטיבית. בנוסף, דרשו מהנגר תעודת אחריות מקיפה, הכוללת בתוכה את כל מרכיבי המטבח השונים.

רוצים לקבל מידע נוסף אודות נגרים מומלצים? פנו אלינו באמצעות טופס יצירת הקשר המצורף ואנו נפנה אליכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה!