מטבח אנגלי וייחודי – כל האפשרויות לפניכם

בנו לכם מטבח אנגלי לאווירה רומנטית ומזמינה

אתם רואים אותו בדרך כלל בסרטים הבריטיים הקלאסיים; במרכז הבית עומד לו מטבח חמים, בנוי ברובו מעץ בגוונים שונים, והוא עמוס בסירים מתבשלים שאת הניחוח שלהם כמעט ואפשר להריח דרך המרקע. אך מטבח אנגלי לא חייב להשאר משהו שקיים רק בסרטים! רוצים לדעת מה מאפיין אותו ואיך גם אתם יכולים להשיג לכם כזה?

כשמעיפים מבט חטוף במטבח האנגלי, רואים מיד מה קובע את הטון ומה עושה את המטבח לחלל חם ורומנטי שנעים לשהות בו אפילו כשארוחה או בישולים אינם עומדים כלל על הפרק; העץ הוא שאחראי לכל הקסם הזה והוא שיחזיר אתכם היישר למקורות שלכם, לאיזו תקופה אחרת, קדומה וקסומה.

במטבחים אנגליים יש דגש רב על הפרטים הקטנים; הגימורים והקימורים, הידיות, הדלתות והקישוטים המיוחדים המעטרים אותו בפינות נסתרות.

מטבח אנגלי – מטבח להשוויץ בו!

אם חיפשתם מטבח ייחודי שיותיר רושם אדיר על המבקרים בביתכם, מצאתם את התשובה שלכם. זאת משום לא מדובר בעוד מטבח שיש בו כמה ארונות, שיש מסוג כלשהוא וכיור בינוני. המטבח הזה הוא יצירת אומנות של ממש…

הסגנון הכללי של המטבח האנגלי הוא מצד אחד פשוט ובעל קווים נקיים, נטול תחכום וגימיקים יוצאי דופן, אך עם זאת הוא עדיין מצליח להיות יוקרתי ולגרום להשתאות בקרב כל מי שרואה אותו.

במרכזם של מטבחים רבים בסגנון אנגלי עומד "אי" עשוי גם הוא מעץ צבוע בלבן או צבע אחר, מהווה משטח עבודה נוסף ומוסיף חום למטבח. בכדי לשלב אי במטבח כדאי שהוא יהיה גדול מספיק, אך אין זה אומר שעבור מטבח אנגלי יש צורך בחללים גדולים וניתן לבנות אותו בכל גודל מטבח.

לא מאמינים שגם אתם יכולים להרשות את כל היופי הזה לעצמכם? בואו וגלו כיצד זה אפשרי! מילוי זריז של הטופס שבתחתית העמוד יפנה אליכם את מיטב המשווקים ויבואני המטבחים, הנגרים והמתקינים בחינם ובלי צורך להמתין על קו הטלפון או לשוטט בחנויות. דרכינו תוכלו לקבל הצעות מחיר מיוחדות ואת כל המידע והיעוץ הדרוש לכם בקליק אחד בלבד!