מבחר מטבחים מעוצבים לבחירתכם!

נסו להיזכר במטבח שהיה בבית של סבא וסבתא. ישן, קטן, פונקציונלי ודי משעמם. עם העלייה המתמדת ברמת החיים במהלך העשורים האחרונים החלו להופיע בשוק מטבחים מעוצבים, אשר משלבים שתי תכונות חשובות – גם נוחות וגם אסתטיקה, כי בימינו אין סיבה להתפשר אם אפשר ליהנות משני העולמות.

מטבחים מעוצבים תופסים פלח שוק הולך וגדל בתחום עיצוב ושיפוץ הבית, וזה לא מפתיע; מאז ומעולם הוא היה מרכז ההתרחשות בבית – זה המקום שבו מבשלים, אוכלים ארוחות משותפות או יושבים לשתות כוס קפה בבוקר לפני שמתחילים את היום. בשנים האחרונות הפכו המטבחים גם לפינות עבודה ארעיות שבהן אפשר לשבת בנוחות עם המחשב הנייד, ואפילו לאזורי אירוח כאשר החברים מגיעים לביקור.

אז למה שלא נשקיע בו כמו שאנו משקיעים באזורים אחרים בבית, כמו הסלון למשל? בשל העובדה שהשיפוץ היא הוצאה גדולה גם ככה, הבדלי המחיר בין סגנון בסיסי למעוצב יכולים להיות זניחים, ובהשקעה של החל 10-20 אחוזים יותר, אפשר לרכוש מקום שניתן בו דגש עיצובי מובהק יותר – בין אם מדובר בחומרים מיוחדים או אלמנטים דקורטיביים מגוונים שנותנים לחדר את הטאץ' היוקרתי שמייחד אותו מכל האחרים.

העניין הוא שהחלפת מטבח זו משימה לא פשוטה אשר דורשת תכנון רב, מה שאומר המון זמן פנוי, וזה עוד לפני שאפילו מוצאים את איש המקצוע או החברה המתאימה.

איך חוסכים זמן ומאמץ ומוצאים חברה איכותית שתחום התמחותה הוא מטבחים מעוצבים? פשוט מאוד, ממלאים טופס כאן באתר ואנחנו כבר דואגים לכל הפרטים. אנחנו מאמינים שהלקוח הוא זה שצריך להיות מחוזר, ולא החברה שממנה הוא מקבל את השירות. לכן אנו יוצרים קשר עם כל החברות הטובות ביותר בשוק במקומכם, והן חוזרות אליכם עם הצעות מחיר אטרקטיביות תוך זמן קצר.

בואו למצוא את הסגנון עליו חלמתם בשירות מהיר ונוח – ללא תשלום ובלחיצת כפתור!