מגוון מטבחים מודרניים חדישים ומעוצבים

כולם רוצים היום מטבחים מודרניים! ומה אתכם?

כשאנשים רבים חושבים על הבית בו גדלו, הם רואים בדמיונם את אמא עומדת ומבשלת במטבח, כשריח האוכל נישא בחלל החדר ובבית כולו. המטבח הזה הוא המטבח של פעם; הכפרי, החם, שמראה העץ שולט בו. אבל היום, כמבוגרים, כל אחד יכול לבחור את המטבח שלו ויחד איתו גם ליצור לעצמו כמה זכרונות חדשים. אם מטבח מודרני הוא משהו שתמיד חלמתם עליו, בואו לגלות עליו עוד קצת…

מטבחים מודרניים – אפיונים ותכונות

בהשוואה למטבח הישן של אמא, מטבחים מסוג זה הם בעלי מראה מעט קר. הפינות מחודדות יותר ולעץ אין ממש מקום שם. את מקומו תופסים הזכוכית והנירוסטה בעיקר וצבעי הלבן והאפור. באופן כללי, מטבחים מודרניים תמיד נראים נקיים ומצוחצחים יותר ממטבחים אחרים.

מה שמאוד מאפיין מטבח מודרני הן הנישות – הגומחות הפונקציונאליות המאפשרות אחסון נוח ונגיש של מכשירי חשמל, כלים וכדומה. כך מציבים את המקרר, התנור, מדיח הכלים, הטוסטר ועוד מבלי שהם בולטים לעין יותר מדי ומשתלטים על הנוף הכללי והמעוצב של המטבח.

המטבחים הללו כוללים בדרך כלל כל מיני חידושים מיוחדים שנועדו לעשות את הכול יפה יותר ומתחוכם יותר. למשל, מקרר יכול להכנס לתוך מבנה שנראה בדיוק כמו ארון כדי להשוות למטבח מראה הומוגני יותר. בדומה לכך, במגירות לעיתים יהיה קשה להבחין מאחר וההפרדה ביניהן תהיה מטושטשת. מנגנונים מתוחכמים של סגירת מגירה בשקט ללא טריקה הם בטיחותיים יותר עבור ילדים שנוהגים להפוך את הפתיחה והסגירה של המגירות למשחק ולהסתכן בפציעות.

המילה העיקרית שעולה בראש כאשר עומדים לראשונה מול מטבח מודרני היא מינימליזם. המטבח אולי נראה מפואר יותר, מעוצב ומושקע ביותר בהשוואה למטבחים אחרים, אך למעשה הוא פשוט ונקי יותר. אין מבנים או התקנים מיותרים שרק מפריעים לעין והכול נראה אחיד ומשתלב.

תוספות מעניינות שיש למטבחים המודרניים של היום הם שולחנות באמצע החדר המשמשים או כמשטחי עבודה נוספים או לאירוח חברים, וגם בר עם כסאות גבוהים בצבעים חזקים מבריקים סביבו.

פורטל מטבחיים בקליק מציג: מטבח מודרני!

החלום הזה נראה לך בלתי מושג? אתה טועה ובגדול! גם אתה יכול להרשות לעצמך מטבח מעוצב וחדשני. כל מה שצריך זה לערוך השוואת מחירים בין כמה יבואני מטבחים ונגרים. איפה מוצאים אותם בלי לבזבז זמן על חיפושים? אצלינו בפורטל! מילוי הטופס (בחינם וללא התחייבות מצדך) יפנה אותם אליך תוך מספר שעות…