כיצד נקבע מחיר מטבח?

שוקלים לשדרג את המטבח שלכם בבית? מעוניינים להוסיף משטח עבודה במרכזו? מחפשים ידיות מיוחדות לארונות? בואו לראות איך להוזיל עלויות.

מטבח חדש בבית זו הוצאה מכובדת שמלווה בלא מעט טרחה; בחירת הידיות, העץ, השיש, הארונות וכל שאר הפרטים הקטנים שיהפכו את יצירת הנגרות הזו למשטח שישמש אתכם בהמשך. אך מכל אותן דאגות, אתם ודאי חוששים בעיקר מפני המחיר הסופי של הרכישה.

מחיר מטבח יכול להגיע לסכומים גבוהים ביותר, ובשביל להנות ממטבח מאובזר וחדיש מבלי לקחת הלוואה, צריך לדעת איפה לחסוך ועל מה לוותר. הנה מספר הצעות שיסייעו לכם להנות ממטבח חדש במחיר שפוי:

דעו את החומרים! בשביל משטח העבודה יציעו לכם סוגי שיש רבים עם שמות מוכרים ומוניטין של אבן יקרה. חשוב לזכור שלכל שיש יקר יש גם תחליף זול יותר, שברוב הפעמים, ייראה לא רע בכלל. אל תיפלו למלכודת הזו, ובדקו תמיד את החלופות הרלוונטיות שיוכלו לחסוך לכם לא מעט כסף.

מחיר מטבח בהתאם לעץ

כשמדברים על מטבח אי אפשר לא לדבר על העץ. מייפל, בוק, אורן, אגוז ועוד רבים ואחרים הם שמות מוכרים וחמים בתחום המטבחים. כדאי לדעת שהיום מעט מאוד מטבחים עשויים מעץ מלא, וששימוש בעץ מלא מייקר מחיר מטבח בצורה משמעותית. ההבדל אף יכול להיות של עשרות אלפי שקלים.

מטבחים מתצוגה – מטבח מחיר משתלם במיוחד

האופציה של קנייה מתצוגה מוכרת לנו מתחום הרהיטים, והיא מאפשרת לנו לקבל את המוצר באופן מיידי במחיר נמוך משמעותית ממחיר המחירון. פעמים רבות התצוגה מתחלפת תדיר והמוצר נראה כמו חדש.  מי שמעוניין לחסוך בעלויות מוזמן לבדוק גם את האופציה הזו. אז, אם מדובר במטבח חדש, ללא שריטות או נזקים אחרים שמתאים לצרכיכם, שקלו את האפשרות הזו.

מטבחים בקליק – לקבל מטבח מחיר מצוין!

כולם אוהבים לחסוך, ובעזרת מטבחים בקליק תוכלו לרכוש מטבח מחיר משתלם במיוחד. רק ממלאים את הטופס שבתחתית העמוד, שולחים ומחכים לטלפון. כל הצעות המחיר החמות מחכות לכם בצד השני.