מזווה למטבח – פתרון אחסון יעיל במיוחד

מחליפים או משדרגים את המטבח? לא יודעים בדיוק היכן מתחילים? קבלו מדריך שיסייע לכם להבין מהם הדברים החשובים בכל מטבח.

אחסון, אחסון ועוד מקום אחסון

במטבח אנו שומרים לא מעט דברים, ביניהם אפשר למצוא כלים לבישול, מזון, שקיות, כלים שקיבלנו בירושה ועוד. כדאי מאוד לתכנן מראש מטבח שיתאים לכם ושיהיה נוח לשימוש, שכן הוספת מדפים ואזורי אחסון לאחר שהמטבח כבר מוכן זו לא משימה פשוטה או זולה.

בשביל לאחסן בצורה נוחה את המזון והכלים חשוב שיהיו מגירות, מדפים וארונות בהתאם לכמות הפריטים שאתם נוהגים להחזיק במטבח. דברו עם הנגר שמעצב את המטבח עבורכם וביחד תוכלו לתכנן מטבח שלא רק שייראה טוב, אלא גם יהיה פרקטי לשימוש ובישול.

בחירת מזווה למטבח

המזווה הפך לחלק בלתי נפרד מהמטבח, ונוהג לשמש את רובנו לשם אחסון של מזון יבש, קופסאות שימורים, פירות, חטיפים, קטניות ועוד סוגי מאכלים שונים שאינם צריכים להיות בתוך המקרר. מזווה למטבח מהווה מקום אחסון מרכזי, לכן חשוב להזמין מראש מזווה למטבח שיתאים במידות, בצבעים ובסגנון למטבח שלכם.

משטח מספק לעבודה

כשאנו מביטים על מטבח ריק בחנות, קל מאוד להניח שהוא מספיק מרווח לצורך בישול. אך, בעוד מספר חודשים, כאשר תמלאו את המטבח החדש שלכם בחפצים ואביזרים למטבח, תתפלאו לגלות כמה מעט מקום נשאר לכם לצורך הבישול.

חשוב להקפיד לשמור על משטח שיהיה גדול מספיק לצורך כל עבודות הבישול שתבצעו בעתיד. הדרך הטובה ביותר היא לבדוק את המטבח הקיים, ולהעריך כמה מקום חסר לכם בשביל להרגיש בנוח בזמן העבודה.

מטבחים בקליק – התאמת מטבח מושלם לבית

אין סיבה שלכם לא יהיה מטבח חדש ונוצץ בביתכם! פורטל מטבחים בקליק מציעים לכם למצוא כל מה שצריך עבור המטבח החדש באתר אחד.

איך זה עובד? אתם ממלאים את הטופס באתר, מציינים את סיבת הפנייה ושולחים את הטופס. תוך זמן קצר נציגי שירות רלוונטיים ייצרו עימכם קשר ויספקו לכם מידע והצעות מחיר. השירות ניתן לגמרי בחינם וללא כל התחייבות!