כמה עולה מטבח ומה משפיע על העלות?

לא יודעים איפה כדאי להזמין מטבח חדש? כמה עולה מטבח לבית? מי יכול להתקין מטבח? יש הרבה שאלות כשמגיעים לקנות מטבח חדש, מזל שהגעתם לפורטל מטבחים בקליק, המקום שעוזר לכם להתמצא בתחום המטבחים בישראל.

כמה עולה מטבח?

כמובן שאי אפשר לנקוב במחיר מדויק, אפילו לא בטווח של מחירים, שכן מטבחים יכולים לנוע ממחיר נמוך יחסית למחיר גבוה שלא יתאים לכל כיס. מה משפיע על המחיר? מה מייקר את המטבח? איך אפשר לחסוך? הנה כמה נקודות שישפיעו על המחיר הסופי:

חומרים – אחד הגורמים החשובים ביותר בכל מטבח זה החומר ממנו הוא עשוי. מטבח עושה שימוש בשני חומרי גלם עיקריים – עץ ואבן. בחירת סוג האבן (שיש קיסר, שיש גרניט וכו') וסוג העץ (עץ מלא, עץ מייפל, תחליף עץ) אלה שתי בחירות מאוד חשובות שלא רק שישפיעו על מראה המטבח שלכם, אלא גם בהחלט ישחקו תפקיד במחירו הסופי.

גודל המטבח – כשקונים מטבח חשוב לשים דגש על המידות. מטבח יכול לבוא בגדלים שונים בהתאם לגודל החלל הפיזי ובהתאם לסוג השימוש. ככל שמטבח גדול יותר כך הוא עושה שימוש ביותר חומרי גלם יקרים ומחיר רכישתו והתקנתו יקר יותר.

רמת אבזור – קולט אדים חשוב לכם? מה לגבי מקום לכיריים? מטבחים מגיעים ברמות אבזור שונות. השקעה במטבח היא חשובה ביותר ותבטיח לכם את השימוש הנוח ביותר בחדר המטבח, אך יש לה גם מחיר בצידה.

איך אפשר לצמצם עלויות?

שמעתם כמה עולה מטבח ולקיתם בהלם? זה בסדר, לא חובה להוציא עשרות אלפי שקלים עבור מטבח חדש, אפשר גם לחסוך ולעשות זאת בחוכמה.

שימוש בתחליפי עץ ובאבן זולה זו דרך מצוינת לחסוך בהוצאות. היום מרבית המטבחים אינם עשויים מעץ מלא, ואיש לא שם לב להבדל. הפער במחיר בין עץ אמיתי לבין תחליפים דמויי עץ הינו משמעותי מאוד, אך כמעט ואין הבדל ויזואלי.

בשביל חסכון משמעותי צריך להשוות מחירים!

פורטל מטבחים בקליק מציע לכם לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד תוך זמן קצר. רק ממלאים את הטופס שכאן, שולחים ומחכים לנציג שירות מקצועי שייצור עימכם קשר. השירות ניתן לגמרי בחינם, אך עשוי לחסוך לכם לא מעט כסף!