חיפוי קרמיקה למטבח

מעוניינים לחדש את אזור המטבח מבלי להיכנס להוצאות גדולות? מה דעתכם על חידוש חיפוי קרמיקה למטבח?

יתרונות חיפוי קרמיקה למטבח

לצד הפן העיצובי והדקורטיבי של חיפוי קרמיקה למטבח, ניתן למנות יתרונות פונקציונאליים רבים כגון מניעת נזקי רטיבות על קירות המטבח, מניעת היווצרותם של כתמים ולכלוכים על קירות המטבח וחידוש המטבח במינימום זמן והשקעה כלכלית.

חומרי חיפוי מודרניים

חומרי חיפוי הקירות בהם נהוג לעשות שימוש בחלל המטבח המודרני הינם:

  • אריחי קרמיקה או גרניט פורצלן.
  • נירוסטה ומתכות.
  • זכוכית חזקה.
  • אבנים או פסיפס.

את חומר החיפוי הנבחר כדאי להתאים למראה המטבח כולו, על מנת ליצור המשכיות ואחידות. בעת בחירת החיפוי המתאים יש לקחת בחשבון גורמים נוספים כגון:

  • גוונים – כדאי להתאים את גוון החיפוי לצבעי ארונות המטבח.
  • אחידות – על מנת להימנע ממראה מקושקש ולא הרמוני, יש לקחת בחשבון את הקו העיצובי המנחה של המטבח כולו כמקשה אחת, בכדי להגיע למראה אחיד ומושלם.
  • צורות וטקסטורות – במידה והמטבח שלכם משדר סגנון עיצובי כלשהו כגון סגנון היי-טקי או סגנון כפרי, יש לבחור בטקסטורות הממשיכות את אותו הסגנון.

מוצאים את עצמכם עומדים חסרי אונים אל מול מגוון אנשי המקצוע בתחום חיפוי הקירות? כך תדעו כיצד לבחור איש מקצוע ראוי:

הודות לפופולאריות ההולכת וגוברת של חידוש חיפויי קירות המטבח, קיימים כיום בשוק מגוון אנשי מקצוע המציעים את שירותם לקהל הנרחב. מגוון מבורך זה מקל אמנם על מציאת בעל מקצוע בתחום חיפויי הקירות, אך הוא גם מקשה על הבחירה באיש המקצוע המתאים. אז איך בכל זאת בוחרים את "השיפוצניק"?

ראשית, יש לבקש מבעל המקצוע דוגמאות של עבודות חיפוי אותם ביצע, לצד המלצות מלקוחות אשר שכרו את שירותיו בעבר. בנוסף, יש לבקש מבעל המקצוע מפרט מלא של החומרים בהם הוא עומד לערוך שימוש ולוודא שהוא מעניק ללקוחותיו תעודת אחריות מלאה ומחייבת.

לא מוצאים איש מקצוע מתאים לשם ביצוע עבודת חיפוי קירות? מלאו את טופס יצירת הקשר המצורף ואנו בפורטל מטבחים בקליק נפנה אליכם אנשי מקצוע מומלצים ואיכותיים.