מגוון טיפים לגבי חידוש מטבחים

מה תוכלו לעשות עבור המטבח שלכם? הכול על חידוש מטבחים

המטבח שלכם שחוק, בלוי ועייף מעבודה שוטפת של שנים? חידוש מטבח לא חייב להסתכם באלפי ועשרות אלפי שקלים. אפשר גם לחדש בנפרד כמה דברים קטנים ותתפלאו לראות איך המטבח שלכם מחזיר לעצמו את הברק והקסם שהיו לו בהתחלה. גלו כיצד תוכלו לשפץ את המטבח במינימום מאמץ!

חידוש מטבחים – עולם שלם של אפשרויות

המטבח שלכם משרת אתכם שנים רבות, הוא נאמן ומקבל כל מה שתעשו בו בברכה. לא הגיע הזמן שתחזירו לו טובה? הכנו עבורכם רשימה חלקית הכוללת כמה דברים פשוטים יחסית שתוכלו לעשות למענו:

  • החלפת ארונות – ארונות הם חלק דומיננטי בכל מטבח. הם בולטים מאוד ולכן דלתות מרופטות ומלוכלות או שהצבע דהה בהן מזמן עלולות לפגוע קשות במראה המטבח ולהקנות לו מראה זול ומוזנח. חידוש מטבח שיכלול החלפת דלתות יכול לעשות פלאים וגם לא לעלות לכם יותר מדי ביוקר.

  • החלפת השיש – השיש שבור, מוכתם ולא יפה לעין? מאחר והשיש הוא משטח העבודה העיקר שלכם במטבח, כנראה שלא יהיה מנוס מלחדש אותו ולהתקין שיש חדש.

  • הדבקת קרמיקה חדשה – גם אריחי קרמיקה עלולים לצבור שומן רב, להשבר או להסדק. כמו כן, יכול להיות שלפני שנים רבות בחרתם אריחי קרמיקה בדוגמאות מסויימות שהן מיושנות וכבר אינן מתאימות כלל למטבח שלכם שהשתנה עם הזמן. החלפה של האריחים יכולה להיות צורה נהדרת ומינימלית של חידוש מטבחים ולספק לכם את התוצאה לה ציפיתם.

  • החלפת ברז – היום יש מגוון עצום של ברזים חדשים מכל הסגנונות, המנגנונים והצבעים. ברז חדש גם יקל על העבודה במטבח וגם יחדש את מראהו הישן.

חידוש מטבח באחת, שתיים שלוש

חולמים על שיש חדש, דלפק חגיגי או ארונות עץ נוחים ויפים? זה הזמן להגשים את החלומות שלכם! השאירו איתנו כמה פרטים אישיים ליצירת קשר ונפנה אליכם את מיטב אנשי המקצוע העוסקים בשיפוץ מטבחים, תיקונים וכדומה לקבלת הצעות מחיר, מידע ויעוץ. השירות שלנו לא יעלה לכם שקל וגם לא יחייב אתכם במאום!