החלפת דלתות מטבח בקלות!

זקוקים לשיפוץ קל? חישבו על החלפת דלתות מטבח!

מדהים לגלות כמה גם שינוי קל שבקלים או חידוש של פרט קטן יכול לשדרג ולהפוך את מראה המטבח לחלוטין. החלפת דלתות מטבח לא תצריך מכם משאבים גדולים מדי, לא יכניס אתכם לחובות ועדיין תצליח להשוות למטבח שלכם מראה חדש ורענן, כאילו רק הרגע נבנה.

כאשר דלתות של ארונות במטבח צוברים על גבן לכלוך או שומן שקשה להסיר מבלי לפגוע קשות בצבע או בעץ, יש לשקול את הסרתן והתקנה של דלתות חדשות. דלתות לארונות הן לא עניין יקר אך יש כמה דברים שכדאי לזכור לפני שמזמינים את משפץ המטבחים.

החלפת דלתות מטבח בכמה צעדים פשוטים

הארונות הם החזית הבולטת ביותר של כל מטבח. לכן, חשוב מאוד לבחור בדלתות שיתאימו לסגנון הכללי שלו; אם זהו מטבח עץ, דלתות מפלסטיק או זכוכית אולי יפגעו במראה הכללי שלו ועדיף יהיה לבחור בדלתות מאותו סוג העץ ובאותם הצבעים שיש כבר במטבח.

אין שיפוץ שיחסוף לכם יותר כסף מאשר החלפה של כמה דלתות במטבח. במקום להרוס את כל המטבח, לשבור את השיש ולבנות הכול מחדש, רכישה של כמה דלתות בודדות תהיה זולה ועדיין יכולה להיות אפקטיבית באותה מידה. גם זמן העבודה עצמו איננו רב וכל הסיפור יכול להסתיים ביום אחד של עבודה ובלי הרבה לכלוך ובלגן.

בנוסף לארונות ניתן להחליף גם את המגירות, לצבוע את המדפים, להחליף כמה ידיות לידיות חדשות ומודרניות יותר, כל זאת במחיר סימלי ולא מחייב מדי. אם הדלתות הישנות שלכם ניתנות לצביעה חוזרת איכותית, אפשר לשקול גם את האפשרות הזו בטרם מחליפים אותן כליל.

למה לעבוד קשה מדי… שיפוץ מטבח עושים רק דרך אתר מטבחים בקליק! בואו ותראו איך החלפת דלתות מטבח, הרכבת שיש, דלפקים, גופי תאורה וכדומה עושים בקלי קלות, ללא מאמץ ובמחיר מצויין לכל אחד שיתאים לכל תקציב. מלאו את הטופס הבא ונפנה אליכם משפצי מטבחים, יבואנים ומשווקים לקבלת יעוץ והצעות מחיר בהקדם האפשרי. השירות ניתן בחינם ואיננו מחייב אתכם בשום צורה.